052-3272210

סטטיסטיקות מעניינות על חליפות גברים

לגבר האמריקאי הממוצע יש 3 חליפות או טוקסידו, אבל שתיים מהן כבר לא מתאימות לו יותר. 16% אמרו שכל החליפות שיש ברשותם מתאימות להם.

ל-49% מהגברים האמריקאים יש בין 2 ל-3 חליפות, ול-33% נוספים יש ארבע חליפות או יותר.

אגב חליפות שכבר לא מתאימות – כ-53% מכל המשיבים לחוצים בגלל שאחת החליפות ככל הנראה לא תתאים להם באירוע הקרוב.

נתונים על חליפות גברים

הגבר האמריקאי הממוצע מגיע לחמישה אירועים בשנה. האירועים הרלוונטיים ביותר ללבישת חליפה או טוקסידו הם: החתונה שלהם עצמם (52%), אורחים בחתונה של אחרים (50%), נשף או אירוע צדקה (46%), טקס סיום (41%) ועבודה (38%).

27% מהמשיבים נוטים להגיע בלבוש מהודר יתר על המידה, בהשוואה ל-19% שמעדיפים להגיע בלבוש סביר ומטה.

אם התלבטתם בשאלה מה עדיף – עניבה או פפיון – קחו בחשבון כמה רשמי יהיה האירוע. 25% מהמשיבים מאמינים שפפיון הוא פתרון מהודר יותר מאשר עניבה רגילה.

אחד מכל חמישה חושב שאין דבר כזה צבע בהיר מדי לחתונה; אבל חלק נוסף לא הסכים לכך, ומנה את הצבעים כתום (35%) וצהוב (34%) בראש רשימת הצבעים שכדאי להימנע מהם.

בכל הנוגע לצבע החליפה, שחור הוא השחור החדש – 15% מהמשיבים מעדיפים חליפות שחורות בחתונות; אבל גם צבעים אחרים כגון אפור (13%) וכחול כהה / נייבי (11%) לא נשארו מאחור.

כמעט שני שליש מהמשיבים (64%) חושבים שלגבר מותר ללבוש לבן לחתונה. לא משנה מה תבחרו ללבוש, 63% מהמשיבים טוענים שיש חשיבות לצבע אחיד אחד לפחות בקרב כל משתתפי החתונה.

העדפות הלבוש באירוע חשובות ביותר, שכן 55% מהמשיבים אמרו שהם נוטים לקבוע אופי, אישיות ותחומי עניין בהתבסס על לבוש.

כדאי מאוד לדעת מה ההבדל בין חליפה לטוקסידו, במיוחד אם אתם עומדים להגיע לאירוע. 58% מהמשיבים זיהו נכונה את הטוקסידו וחלקיו, ו-22% טענו שנעליים בצבעי מט מתאימות לכל חליפה – בעוד שנעליים נוצצות מתאימות בדרך כלל לטוקסידו.

מעבר לכך הסקר בדק את הקשר בין העדפות לבוש בחתונה לתכונות אופי ותחומי עניין. למשל, המשיב הממוצע זקוק ל-45 דקות כדי להתכונן לאירוע רשמי כגון חתונה או אירוע צדקה.

15% מאלו שמגדירים עצמם חובבי חתולים – מתכוננים לאירוע תוך פחות מ-15 דקות. הם גם מגיעים לפחות אירועים רשמיים בכל שנה בהשוואה לחובבי כלבים: 31% מאוהבי הכלבים מגיעים ל-5 עד 6 אירועים בשנה, לעומת 23% בקרב אוהבי חתולים.

כמעט מחצית (47%) מאוהבי הכלבים חושבים שפפיון יותר רשמי מעניב, ומסכימים איתם גם 45% מהמוחצנים בסקר. מוחצנים הם גם בעלי סיכוי גבוה יותר ללבוש ורוד לאירוע בהשוואה לביישנים.

בעוד שקצת יותר קשה ללבוש משהו מתאים לחתונה של אחרים, יום החתונה שלכם הוא בדיוק ההזדמנות להפגין את עצמכם ואת הסגנון שלכם: חליפות בצבעים שונים, עניבות או פפיונים, אקססוריז ייחודיים וכל מה שביניהם.

מקור: סקר OnePoll מחודש יוני 2022 שבדק 2,000 אמריקאים

כתבות דומות מהבלוג

מידות נעליים: איך נוצר ההבדל בין בריטניה, ארה"ב ואירופה

מידות נעליים מיוצגות באמצעות מספרים, אך בכל אזור בעולם המספרים הללו שונים. מדוע זה כך ומאיפה מגיע השוני בשיטות למדידת נעליים? ואיך מודדים בישראל? בדומה לצורות מדידה רבות הנהוגות בעולם, גם מדידת נעליים מתבססת על שיטות היסטוריות עתיקות. מכיוון שכל אזור בעולם עשה זאת באמצעות שיטת מדידה שונה, נוצרו…

מדריך יחס הזהב: איך להתלבש לפי הגובה שלך

מה זה באמת אומר בפועל להתלבש לפי הגובה? האם גברים נמוכים ייראו טוב בבגדים רחבים? האם גברים גבוהים או גדולים לא יכולים להתלבש במשהו צמוד? הנוסחה ללבוש מותאם-גובה קיימת כבר מאז 2,500 לפני הספירה. השתמשו בה לבניית הפירמידות במצרים, וגם לבניית הפרתנון באתונה ב-500 לפני הספירה. כבר ניחשתם במה…

אופנה בת קיימא: חליפות גברים טבעוניות מחומרים ידידותיים לסביבה

בשנים האחרונות יש התמקדות גוברת באופנה בת קיימא שלא פוגעת בסביבה, וחליפות גברים אינן יוצאות דופן. ככל שהמודעות לנושאים סביבתיים גוברת, אנשים חובבי אופנה מחפשים חלופות ידידותיות לסביבה גם בתחום זה. אודות הופעתם ויתרונותיהם של חומרים ברי קיימא באופנת החליפות לגבר. הצורך באופנה בת קיימא לתעשיית האופנה השפעה משמעותית…


חליפות חתן | חליפות גברים | נעליים לגברים | הבלוג | צרו קשר
יוסי בן נון | דרך מנחם בגין 12 תל אביב | משלוחים עד הדלת | עניבה וחגורה חינם | חניה חופשית בגדוד העברי 3
קידום אתר - עמית אדלר