072-3949770

איזו חליפה מתאימה לחתונה לפי עונות השנה

אומנם ישראל היא מדינה חמה, ולא צפויה כאן התקררות בעתיד הנראה לעין; אבל למרות זאת יש 4 עונות בכל שנה – וכדאי לדעת אילו חליפות הן המתאימות ביותר לכל עונה. בשילוב סוג החתונה – ביום או בערב – תוכלו לדעת מה ללבוש.

הטיפים במדריך זה מתייחסים לפלטת הצבעים הסולידיים ביותר – כגון שחור, אפור, כחול וכן צבע קרם בהיר. אם תרצו לתת לחליפה טאץ' יותר אישי ובולט – תמיד תוכלו לגוון עם עניבה בצבע ייחודי, חפתים נוצצים, נעליים מיוחדות ועוד.


חתונות סתיו

כאשר מדובר בחתונת סתיו הנערכת בשעות היום, מומלץ ללבוש חליפה כחולה. זאת מכיוון שהצבע הכחול הוא בדרך כלל "זהבה" של תחום החליפות – לא כהה או בהיר יתר על המידה, בדיוק מתאים. חלופה נוספת היא חליפה אפורה.

בכל הנוגע לחתונת סתיו הנערכת בשעות הערב והלילה, מומלץ ללבוש חליפה בצבע כחול נייבי כהה. אומנם יש בה מספיק צבע, אבל היא בדרך כלל כהה דיה כדי לשמש באירועי לילה. גם פה החלופה הנוספת תהיה חליפה אפורה.

חליפת חתן קלאסית בצבעי כחול עם עניבה צהובה

חתונות חורף

כאשר מדובר בחתונת חורף המתקיימת בשעות היום, מומלץ ללבוש חליפה בצבע אפור פחם. הצבע הזה עומד בקנה אחד עם פלטת הצבעים המתאימה לחורף, מבלי לאבד טקסטורה. חלופה נוספת תהיה חליפה בצבע כחול כהה (נייבי).

בכל הנוגע לחתונת חורף הנערכת בערב או בלילה, מומלץ לבחור בחליפה שחורה התואמת הן לשעת האירוע והן למזג האוויר הקר. חוץ מזה שחור הוא הצבע האלגנטי ביותר, כך שאתם תיראו במיטבכם. גם פה החלופה הנוספת תהיה חליפה בצבע כחול כהה (נייבי).

חליפת חתן מעוצבת בצבעי שחור-לבן עם צווארון עגול

חתונות באביב

בכל הנוגע לחתונת אביב המתקיימת בשעות היום, מומלץ להגיע עם חליפה בצבע אפור בהיר; זאת מכיוון שזה אחד הצבעים שמתחברים הכי טוב לצבעי פסטל, המאפיינים את העונה הזו. חלופה נוספת יכולה להיות חליפה בצבע קרם בהיר (Tan Suit).

כאשר מדובר בחתונת אביב הנערכת בשעות הערב והלילה, מומלץ לחזור אל החליפה האפורה, המתאימה למזג האוויר ההפכפך של האביב, שיכול לנוע בקיצוניות בין חם וקר. אפשרות נוספת תהיה חליפה כחולה.


חתונות קיץ

בכל הנוגע לחתונת קיץ בשעות היום, מומלץ להגיע עם חליפה בצבע קרם בהיר. מדוע? בוא נגיד שאם לחוף הים ולחליפת הטוקסידו היה נולד תינוק, הוא כנראה היה חליפת קרם בהיר. אופציה נוספת היא חליפה בצבע אפור בהיר.

כאשר מדובר בחתונת קיץ המתקיימת בערב או בלילה, הכי טוב להגיע עם חליפה כחולה. הצבע הכחול עדיין כהה מספיק לשעות הערב, אך במקביל משדר מראה עשיר וקליל המתאים לקיץ. אופציה נוספת תהיה חליפה שחורה כמובן, שמתאימה לשעות הלילה כמו כפפה ליד.

חליפת חתן קלאסית בצבעים בהירים עם פפיון


אתם מוזמנים להתרשם מהקולקציות שלנו:
חליפות חתן מעוצבות >
חליפות חתן קלאסיות >

כתבות דומות מהבלוג

איך לקפל חולצה בשתי שניות! – מדריך ווידאו

אם לא מספיק שאנחנו חיים בעידן שבו הכול צריך להיות מהיר, גברים באופן טבעי נוטים לחוסר סבלנות ולעיגול פינות בדברים רבים (מספיק להביט בדירת רווקים כדי להבין). אז אם מזדמן לנו עוד טריק שיכול להקל עלינו ולקצר משמעותית את העומס, ברור שנקבל אותו בברכה. איך מקפלים חולצת טי בשתי…

וסט לחליפה או כפריט בפני עצמו? מדריך לגבר

למרות שבדרך כלל רוב הגברים לא נוהגים ללבוש וסט כחלק מהחליפה, אלא באירועים מיוחדים ממש – בשנים האחרונות צץ לו טרנד חדש בכל הנוגע לאפודה (Vest / Waistcoat): צעירים רבים מגיעים לאירועים כגון חתונות לבושים בחליפות 3 חלקים, ולעיתים גם ללא ג'קט כלל – כשהווסט משמש להם כיסוי עליון….

איך בוחרים עניבה איכותית

כדי לזהות עניבה איכותית צריך לדעת מה לחפש. הנה 7 טיפים בסיסיים לזיהוי עניבה ברמה גבוהה. 1. הבינו את חלקי העניבה עניבה איכותית עשויה משלושה חלקי בד, ועניבות זולות יותר עשויות משני חלקים בלבד. בטנת העניבה מאפשרת לה להיות מונחת בקלילות על הגוף וכן לענוב אותה בקלות סביב הצוואר….

חליפות חתן | חליפות גברים | נעליים לגברים | חליפות חתן 2021 | הבלוג | צרו קשר
משלוחים עד הדלת | עניבה וחגורה חינם | חניה חופשית בגדוד העברי 3
קידום אתר - עמית אדלר