072-3949770

חליפות למגישי טלוויזיה, עיתונאים ואנשי תקשורת

איך משדרים סמכות ואמינות כבר ממבט ראשון?
איך גורמים לקהל לבטוח בך, עוד לפני שהוצאת מילה מהפה?


שמתם לב שרוב אולפני הטלוויזיה, ובעיקר אולפני החדשות, כמעט תמיד מגיעים עם רקע כחול כלשהו מאחורי המגיש/ה? זאת מכיוון שהצבע הכחול אוטומטית נתפש בתודעה כסממן של אמינות.


תפקידם של אנשי ונשות תקשורת ומדיה, מחייב אותם/ן בלבוש מקצועי הולם. כשמדובר בגברים שבחבורה, הדבר אומר בדרך כלל חליפת שני חלקים קומפלט – מקטורן ומכנס מאותו בד ובאותו צבע, חולצה מכופתרת (לבנה בדרך כלל) ולעיתים קרובות מאוד גם עניבה.

חליפות לאנשי תקשורת, מדיה וטלוויזיה

בהמשך לעניין הצבע, קל לשים לב שרוב אנשי התקשורת נוהגים ללבוש צבעים סולידיים ולא צעקניים מדי: כחול, שחור, חום, לבן וגם אפור. כמובן שלכל כלל יש גם יוצא מן הכלל, ובייחוד כאשר מדובר בנשות תקשורת, הלובשות ביגוד גם בצבעים נועזים יותר, כגון אדום למשל; אבל בגדול ניתן לומר שהצבעים הסולידיים שולטים בתחום המדיה והתקשורת.

2,000 חליפות גברים לאנשי טלוויזיה, תקשורת ומדיה

מזה 60 שנה ומעלה שאופנת יוסי בן נון בתל אביב, מספקת ומתאימה חליפות לברנז'ה התקשורתית בישראל. לנוחותכם ניתן לבחור מתוך מאגר ענק של כ-2,000 חליפות, או לרכוש חליפה מעוצבת בהתאמה אישית. במעמד הקנייה ניתנת האפשרות לקבל גם תיקונים והתאמה מלאה למידותיכם.


בכל שנה אופנת יוסי בן נון מקפידה על עיצוב ויצירת קולקציות חדשות של חליפות, בהתאם לטרנדים המתחדשים והמשתנים בתחום. כשאתם קונים חליפה לצרכים מקצועיים ועסקיים אצל יוסי בן נון, אתם מקבלים לא רק שירות מקצועי וליווי אישי, אלא גם את חוד החנית של מגמות האופנה העדכניות ביותר.


מתנה בכל רכישה – עניבה וחגורה חינם
דיסקרטיות מלאה מובטחת מהרגע הראשון
כניסה אנונימית למתחם מתוך החניה בגדוד העברי 3
לבירור מקדים ולהזמנות עד הדלת – חייגו
053-2525-484 או צרו קשר באתר


נשמח לעמוד לרשותכם.

אנחנו כאן בשבילכם

דרך מנחם בגין 12, תל אביב

072-394-9770
עניבה וחגורה חינם עם כל חליפה | חניה חופשית בגדוד העברי 3
חליפות חתן | חליפות גברים | חליפות חתן 2020 | נעלי חתן | עניבות | הבלוג | צרו קשר
קידום אתר - עמית אדלר