052-3272210

חליפות עסקים לגברים

אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשון, במיוחד בעולם העסקים המודרני.

אנו חיים בעולם בו מראה עיניים משפיע עוד לפני כל מסר מילולי, ולא סתם אומרים שיופי הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר.


לכן בכל פגישה עסקית עליך לוודא שאתה נראה במיטבך. החליפה שלך יכולה לשדר את המסר הנכון או את המסר הלא נכון, וכדאי מאוד שתדע מראש מה יושב עליך טוב.


חליפת עסקים לגבר מיועדת כמעט לכל מטרה שעולה על דעתך – פגישות עסקיות, ראיונות עבודה, מצגות, כנסים מקצועיים, נטוורקינג, אירוח אנשי עסקים, ראיונות בתקשורת ועוד. החליפה שתבחר תשפיע הן על המיתוג האישי שלך כאיש עסקים, והן על החברה או העסק שאתה מייצג.

חליפות לאנשי עסקים שמבינים ביזנס

אופנת יוסי בן נון מספקת חליפות לגברים כבר עשרות שנים. מאחורינו אלפי לקוחות מרוצים שמצאו בדיוק את החליפה שמשדרת ביזנס, ותסייע להם לסגור עניינים על הצד הטוב ביותר.


להתאמת חליפה לעסקים צרו קשר באתר או הגיעו ישירות לחנות (דרך מנחם בגין 12, תל אביב). עניבה וחגורה חינם בכל רכישה!

חליפות לאנשי עסקים

טיפים בסיסיים ליצירת מראה עסקי

תרבות העסקים הישראלית פחות נוקשה מזו הקיימת בחו”ל, אבל אין זה אומר שמומלץ לוותר על חליפות שנועדו במיוחד לעסקים. לעולם אין לדעת באיזו סיטואציה תיתקלו, שתדרוש מכם מראה עסקי ומכובד. הנה כמה כללי אצבע לבחירת חליפות שמשדרות ביזנס.


המינימום הדרוש
שתי החליפות העיקריות שאמורות להיות תלויות בכל ארון, צריכות להגיע בצבעים סולידיים כגון כחול כהה או אפור פחם (כאשר האפורה היא דווקא הבחירה המועדפת כברירת מחדל). מכיוון שהמונח “עסקים” בדרך כלל בא עם המונח “שמרנות”, מומלץ שלא ללבוש חליפות בצבעים עזים העלולים לשדר מסרים תת מודעים של חוסר אחריות או אפילו פורענות.


במשך היום ניתן ללבוש את חליפות הבסיס עם חולצה כחולה ונעליים חומות, לקבלת המראה העסקי הדרוש. בשעות הערב – כשרוצים מראה יותר משוחרר – פשוט מחליפים לחולצה לבנה, לא חייבים עם עניבה, ונועלים נעלי גברים שחורות.


מבחינת סוגי הבד, מומלץ ללכת על צמר או שילוב של צמר ומשי – ההימור הבטוח לכל עונות השנה. מומלץ שצווארון החליפה יהיה מהסוג הרגיל ולא מחודד, לקבלת מראה קלאסי יותר.


הרחבת היריעה
חליפה שחורה היא מאסט מספר שלוש בכל ארון, למרות שבדרך כלל היא מיועדת לאירועים רשמיים יותר כגון מסיבות אירוח, לוויות ועוד. אחרי שיש לכם את הבסיס הזה, אפשר להתרחב ולהוסיף גם פריטים נלווים, דוגמאות בד ועוד. ככל שרפרטואר הביגוד שלכם יתרחב, כדאי לשקול לרכוש גם חליפות בטנה כפולה.


הגרסה הרזה יותר
במהלך השנים האחרונות, גזרותיהן של חליפות הלכו ונהיו צרות יותר. גברים רבים עדיין נצמדים לחליפות שלא משרתות אותם נאמנה, וגורמות להם להיראות גדולים ונפוחים יותר מאשר הם באמת (במיוחד חליפות לא מותאמות, שיוצרות קפלים בשרוולים ומכנסיים דמויי שק).


זה ממש לא אומר שצריך ללכת עם חליפה סופר סקיני; זה כן אומר שמומלץ עד חובה לבצע התאמות של החליפה בצורה מדויקת, בהתאם למידות הגוף של הלובש. לדוגמה, שרוולי המקטורן צרייכים להסתיים קצת יותר מסנטימטר מעל לחפתי החולצה, והמכנסיים צריכים להיות בעלי מכפלת שיושבת בדיוק על החלק העליון של הנעל, בלי לגלוש מטה עד לעקב.

מדריך ויזואלי למדידה והתאמה של חליפה >>>


להתאמת חליפה לעסקים צרו קשר באתר או הגיעו ישירות לחנות (דרך מנחם בגין 12, תל אביב). עניבה וחגורה חינם בכל רכישה!

חליפות חתן | חליפות גברים | נעליים לגברים | חליפות חתן 2022 | הבלוג | צרו קשר
יוסי בן נון | דרך מנחם בגין 12 תל אביב | משלוחים עד הדלת | עניבה וחגורה חינם | חניה חופשית בגדוד העברי 3
קידום אתר - עמית אדלר