052-3272210

חליפות לעורכי דין

אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשון, במיוחד בעולם העסקים והמשפט.


בין שאתם נדרשים להופיע בבתי משפט, ובין שאתם מקיימים פגישות עם לקוחות וגורמים אחרים – מראה עיניים הוא כרטיס הביקור הראשון שלכם כעורכי דין. עוד בטרם הוצאתם מילה אחת מהפה או לחצתם את יד הלקוח, הלבוש משפיע בשניות הראשונות בכל מפגש.


בדיוק מהסיבה הזו אתם ממש לא יכולים להרשות לעצמכם דעות מוטעות ורושם ראשוני שגוי. חליפות אקסקלוסיביות לעורכי דין מייצגות אתכם בכבוד, בכל מקום בו תהיו ולכל מטרה.


רק במתחם יוסי בן נון – 30% הנחה על חליפה בהצגת תעודת עו"ד
להזמנות חייגו 053-2525-484 או צרו קשר באתר

חליפות לגבר

חליפה לעורך דין שנותנת את הרושם הנכון

כבר מעל 60 שנה שאופנת יוסי בן נון מספקת חליפות מותאמות אישית לעורכי דין ולשאר אנשי המשפט, החוק והצדק בישראל. מכיוון שמדובר בתחום עיסוק שאינו יכול להרשות לעצמו מצגי שווא וקלות דעת, הדבר בא לידי ביטוי גם בסוג החליפה ובצבעים הנהוגים בתחום.


בדיוק כמו בחליפות לאנשי עסקים, גם חליפה לעורך דין צריכה להיות אלגנטית מצד אחד, ובעלת מראה מקצועי מצד שני. בדרך כלל מדובר בטווח מסוים של צבעים סולידיים:


חליפת עו"ד שחורה – המראה האלגנטי, הקלאסי והיוקרתי ביותר. עם חליפה ועניבה שחורה לצד חולצה לבנה, אין מקום לטעויות.


חליפת עו"ד כחולה – הצבע הכחול משדר סמכותיות ואמינות ללא מאמץ, ובעיקר כאשר מדובר בצבעי הכחול הכהים יותר (כגון כחול נייבי). מומלץ להימנע מגוונים בהירים מדי, שנראים כבר כמו חליפת חתן.


חליפת עו"ד חומה – אומנם הצבע החום פחות נפוץ בחליפות בישראל, אך אם בוחרים בגוון הנכון (כהה בדרך כלל), ניתן בהחלט ליצור את הרושם הדרוש. כמו בסעיף הקודם, מומלץ לא ללכת על הגוונים הבהירים מדי.


חליפת עו"ד אפורה – אפשרי בהחלט אבל פחות מומלץ, אלא אם כן מדובר בבד איכותי ביותר בתפירה עילית.

אילו צבעים לא מתאימים לחליפות עו"ד?

בדיוק כמו בחליפות לעסקים, גם כאן מומלץ להימנע מכל צבע ששובר את המראה המהוקצע והסולידי, ונותן ללובש מראה צעקני – צבעים בהירים מדי (פסטלים), אדום, כתום, צהוב, ירוק, חאקי וכיוצא באלו. ראו לדוגמה את הפוליטיקאים בארץ ובעולם, ותבינו מייד אילו צבעי חליפה הם הנכונים ביותר, גם עבור עורכי דין.

חליפות עורכי דין בהתאמה אישית

לאופנת יוסי בן נון מעל 60 שנות ניסיון בהתאמת החליפה הנכונה לכל דרישה. ניתן להשיג חליפות עורכי דין קלאסיות, וכן גם חליפות מיוחדות בהתאמה אישית לפי דרישה. מוזמנים להגיע אלינו לתל אביב ולהתרשם מן המבחר.


30% הנחה בהצגת תעודת עורך דין – חניה חופשית בגדוד העברי 3
להזמנות חייגו 053-2525-484 או צרו קשר באתר


חליפות חתן | חליפות גברים | נעליים לגברים | הבלוג | צרו קשר
יוסי בן נון | דרך מנחם בגין 12 תל אביב | משלוחים עד הדלת | עניבה וחגורה חינם | חניה חופשית בגדוד העברי 3
קידום אתר - עמית אדלר