052-3272210

חליפות לפוליטיקאים ואנשי ציבור

בדיוק כמו בעולם העסקים, גם בעולמות הפוליטיקה והמדינאות אין הזדמנות שנייה לרושם ראשון. כל פרט קטן קובע איך תיראו ומה תשדרו לצד השני, גם אם אינכם מודעים לכך.


למרות זאת, יש הבדל משמעותי בין שני התחומים. בעוד שבעולם העסקים, המסרים שאתם משדרים משפיעים בסופו של דבר על עשרות, מאות או כמה אלפי אנשים – כשמדובר בפוליטיקה, זה נוגע ישירות לחייהם של מיליונים ואף יותר.

חליפות לפוליטיקאים ולאנשי ציבור

כרטיס הביקור שלכם כאנשי ציבור

בעולם שבו מראה עיניים שולט וקובע דקויות דקות מן הדק, חובה להקפיד על לבוש הולם בהתאם לגודל המעמד. חליפות ייעודיות לפוליטיקאים ו/או אנשי ציבור מבטיחות שתיראו במיטבכם, ותשדרו בדיוק את האמינות, הסמכות והמקצועיות הדרושים.


אופנת יוסי בן נון מספקת ומתאימה חליפות גברים לכל מטרה כבר מעל 60 שנה, כולל אנשי ציבור וידוענים, אנשי עסקים, עורכי דין ועוד. ניתן להיכנס למתחם החנות בדיסקרטיות מלאה, היישר מהחניה החופשית ברחוב הגדוד העברי 3. במתחם תקבלו שירות מלא לשביעות רצונכם – מכריות הכתפיים ועד לנעליים.


להזמנות חייגו 053-2525-484 או צרו קשר באתר >

איך מתאימים חליפה לפוליטיקאי?

כפי שנהוג לעיתים רבות בעולם העסקים, גם בפוליטיקה יש צבעים וצורות שמשדרים מסרים מסוימים.


כלל ראשון הוא להתאים אישית כל חליפה ללובש, כדי שייראה במיטבו. חליפה עם כתפיים רחבות או שמוטות מדי, ארוכה או קצרה מדי – עלולה לשדר רושם מוטעה של זלזול ורישול. אין הרבה סיכוי שתמצאו חליפה שתתאים בדיוק לכם ישירות מהמדף; לכן כל רכישת חליפה מלווה בדרך כלל גם בהתאמת מידות. בנוסף, אצל יוסי בן נון תקבלו גם עניבה וחגורה חינם.


כלל שני הוא שמירה על מנעד הצבעים המתאים לפוליטיקה. מכיוון שמדינאות היא תחום עיסוק יחסית שמרני, יש להימנע מצבעים צעקניים וחזקים מדי, לטובת פלטת צבעים סולידית. חליפות בצבעי שחור, כחול, חום ואפור הן המתאימות ביותר לפוליטיקאים ואנשי ציבור (תנו מבט בחדשות ותראו בעצמכם). בשילוב חולצה לבנה ועניבה בצבעים זהים, מתקבלת פרסונה המשדרת סמכות לצד מראה מוקפד ומקצועי.


כלל אחרון נגזר בעצם מהכלל השני – לשמור על מראה מוקפד ולא צעקני גם בבחירת האקססוריז. בישראל כמו בישראל, הפוליטיקאים בוחרים בדרך כלל להסתפק במועט – שעון יד לכל היותר. בארצות אחרות זה יכול להתבטא גם בתוספות קטנות כגון מטפחת כיס, חפתים וכן הלאה. קחו בחשבון שלעיתים גם עניבה נחשבת כאביזר נלווה.


לייעוץ, התאמה והזמנות חייגו 053-2525-484 או צרו קשר באתר >
חניה חופשית בגדוד העברי 3 וכניסה ישירה ודיסקרטית למתחם החנות.


חליפות חתן | חליפות גברים | נעליים לגברים | הבלוג | צרו קשר
יוסי בן נון | דרך מנחם בגין 12 תל אביב | משלוחים עד הדלת | עניבה וחגורה חינם | חניה חופשית בגדוד העברי 3
קידום אתר - עמית אדלר